Üyelerimize Özel Kairos Club’a Hoş Geldiniz!

Kairos Jewelry'den yapacağınız alışverişlerde puan kazanırken, bir yıl boyunca mevcut indirim kampanyalarına ek olarak üyelik statünüze özel tanımlanan indirimlerden faydalanın. Kairos Club’ta, Kairos Prive veya Kairos Black statülerinden birine sahip olun size özel indirimli alışverişin keyfini çıkarın. Web sitemize üye olduğunuz anda 1000 puan hediye!

Puan Kazanma

Her alışverişinizde, ödediğiniz miktar kadar puan toplayabilirsiniz. Ayrıca sol tarafta bulunan Instagram’ da Paylaş butonuyla Instagram sayfamıza bağlanıp içeriklerimizden birini paylaştığınızda 2500 puan, Facebook’ta Paylaş butonu ile paylaştığınızda 2500 puan, ilk siparişinize 1000 puan, doğum gününüze özel 1000 puan, “Ayın En Işıltılısı” ürününü satın aldığınızda 200 puan, Kadınlar Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı, Anneler Günü ve Kadın Hakları Günlerinden birinde yaptığınız alışverişlerde 500 puan ve 5000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1000 puan hediye.

Puan Kullanımı

25.000-50.000 puan arası Kairos Prive üyeliği ile kazanacağınız %3 indirimi, bir sene boyunca mevcut diğer kampanyalarla birlikte kullanabilirsiniz. 50.000 ve üzeri puanda ise Kairos Black üyeliğine sahip olup %3 indirime ek olarak %2 indirimle toplamda %5 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu indirim oranınız yine mevcut kampanyalarımıza ek olarak üyeliğinize tanımlanacaktır.

Rozetler & Puanlar

Instagram ’da Paylaş Rozeti: 2500 puan

Facebook’ta Paylaş Rozeti: 2500 puan

İlk Sipariş Rozeti: 1000 puan

Üye Ol Rozeti: 1000 puan

Doğum Günü Rozeti: 500 puan

Özel Gün Rozeti: 500 puan*

Ayın Ürünü Rozeti: 200 puan

5000 TL Üzeri Alışveriş Rozeti: 1000 puan

Kullanım Koşulları

 • Kairos Club üyelik süreci; web sitesine üye olunduğunda ve gerekli koşullar sağlandığında başlar. Gerekli koşullar; üye olmak, puan toplamak için verilen rozetlerdeki adımları tamamlamaktır.
 • Kairos Club üyeliği ile tanımlanan Kairos Prive ve Kairos Black statülerindeki indirimlerden faydalanmak için program gereği belirlenen puanlara ulaşmak gerekmektedir.
 • Kairos Club üyeliği ile kazanılan haklar kişiye özeldir ve bir başkasına devredilemez, nakite çevrilemez, kullanılmayan puanlar için kısmen ya da tamamen nakit ödeme yapılamaz ve puanlar herhangi bir alışveriş para puan veya indirim olarak kullanılamaz. Puanlar program gereği belirlenen Kairos Prive ve Kairos Black statülerini belirlemek içindir.
 • Kairos Jewelry indirim dönemlerinde, indirimli ürünlerde puanlarınıza göre belirlenen ek indirimi kullanabilirsiniz.
 • Kairos Club’ta kazandığınız puanlar, takip eden 1. takvim yılının sonunda geçerliliğini yitirir. Kazanılan puanları 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.
 • Üyelik oluştururken verilen ad soyad, siparişler için verilen adresin ve e-posta adresinin güncelliğinden üye sorumludur.
 • Üyelik statünüze tanımlanan puanlar sadece kairosjewelry.com’da yaptığınız alışverişlerde kullanılabilir.
 • Puanların üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılması durumunda Kairos Jewelry sorumlu tutulamaz.
 • Üye, geçerlilik süresi sona eren puanlar üzerinden hak, puan ve para iadesi talep edemez.
 • Kairos Jewelry, Kairos Club programı koşullarında ve program üyeliğinizde ileriye yönelik değişiklik yapma ve üyeliğinizi tek taraflı olarak sona erdirme haklarını saklı tutar.
 • Şüpheli durum tespiti halinde, Kairos jewelry, Kairos Club üyelerine önceden haber vermeksizin puan kullanma işlemini iptal etme, durdurma, iade etme hakkına sahiptir.
 • Tipografik hatalardan (ürün/hizmet ismi, puan değeri, ürün/hizmet kural&koşulları) ötürü yaşanabilecek problemlerden Kairos Jewelry, üyelere karşı sorumlu tutulamaz.
 • ÜYE’nin üyeliğini iptal etmesi durumunda, o güne kadar kazanılmış ve geçerliliğini yitirmemiş PUAN bakiyesi de silinecektir. ÜYE’nin tekrar üye kaydı yaratması durumunda, PUAN bakiyesi iade edilmeyecektir.