Garanti, İade ve İptal Şartları

Firmamızda satılan tüm ürünler orijinal olup; KAİROS KUYUMCULUK A.Ş.’nin, üretici firmaların ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz size gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir. Gönderileriniz sevkiyat sigortalı olarak size ulaşır. Teslimat anında ürünlerinizin ambalajında/ambalajlarında herhangi bir yırtılma, bozulma, tahribat veya benzeri sorun görürseniz ürünü/ürünleri teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

Ürün Teslimatı

Siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama 3 iş günü içerisinde kargo ile tarafınıza teslimatı gerçekleştirilir.

  • Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler ürün sipariş tarihinden itibaren 30 iş günü içerisinde yapılmalıdır.
* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalaj ile birlikte yapılmalıdır.
* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte orijinal faturasını (sizdeki bütün kopyaları ile) tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Ayrıca bize iade sebebini içeren bir mesaj göndermenizi rica ederiz.

» İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılır?

Öncelikle tarafımıza ulaşan ürünün/ürünlerin iade şartlarına uygunluğunun kontrol edilmesi için işleme alınır. Uygunluk kontrolünün ardından geri ödemenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kart ile yapılan ödemelerin para iadeleri en geç 30 iş günü içerisinde hesabınıza yansırken, havale ile yapılan ödemelerin para iadeleri en geç 5 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

» Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne/ürünlere ait bedelin tamamı bizim tarafımızdan tek seferde size iade edilmektedir. Ancak bankanız tarafından iadenin geri ödemesi taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır. Bu durum sizin bankanız, banka kartınız veya kredi kartınız ile alakalıdır.