HAKKIMIZDA

KAİROS KUYUMCULUK A.Ş

İstanbul'da ve Miami'de Merkez Ofisleri , Üretim Atölyeleri bulunan Kairos Kuyumculuk,  8K &14K &18K Altın Takıların lider mücevher üreticisidir. Kairos Kuyumculuk İstanbul Ofisi;Dünyanın her bölgesindeki toptancılar,mağazalar ve e-mağazacılar için uygun fiyatlar ile kalitesinden ödün vermeden en mükemmel tasarım mücevherleri müşterilerine sunar.

Sektörün kalbinde yer alan; KairosJewelry Miami Ofisi ise ABD merkezli alıcılara ulaşır, en iyi mağazalarla bağlantı kurar ve onların memnuniyetini ön planda tutarak,en yeni,en şık,en kaliteli ürünlerini en hızlı şekilde Sektörle buluşturmayı hedefler.

Köklü bir Kuyumculuk ve Değerli Taş işleme geçmişine sahip olan Kairos Kuyumculuk.Altın Takı Modeli Tasarlama , Değerli Taş İşleme inovasyonu geleneğine ve yüksek kalite standartlarına sahiptir. Her yaşta müşterimizin talebini dikkate alarak Kuyumculuk hattını ve hizmetlerini zamana takılı kalmadan genişletmeye devam edeceğiz.

Kairos Kuyumculuk'un yetenekli tasarımcıları, benzersiz modeller tasarlamayı, üretim hattımız en hızlı şekilde tasarımı hayata geçirmeyi, pazarlama departmanımız ise siz değerli müşterilerimize en kaliteli,en muhteşem tasarımları sunmayı hedefleyerek.Üç iş birimi halinde organize edilmiştir: 

Değerli Taş Tedarik ve Depolama Ünitesi

Kairos Kuyumculuk, uzun yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet vermiş,bu sebeple iş birliklerini uzun soluklu devam  ettirebilen Değerli Taş Tedarikçisidir. Bugün şirket, hem yönlü kesim, hem de kabaşon kesim turmalinler, mavi topazlar, garnetler, sitrinler, opaller, ametistler, yeşil kuvarslar, turkuazlar ve çeşitli değerli taş boncuk dizilerini stoklarında barındırmakta olup,yeni değerli taş tedarik çabaları mercanları ve tanzanitleri de ürün çeşitliliğine eklemek için adımlar atmıştır.Şirket, en mükemmel kesme taş ailesini stoklarına alır ve neredeyse tüm popüler standart boyutlu kesme taşlar depolanır ve müşterilerimize sunulur. Taş kesiciler ve maden sahipleri ile yakın işbirliği içinde çalışmak, müşterilerin en iyi fiyatlarla çok çeşitli değerli taşlara erişilebilir olma fırsatını sağlar. Değerli taşlar konusunda İstanbul'un önde gelen tedarikçisi olan Kairos, kendi üretim hattı için değerli taşlar sağlayacak şekilde konumlandırılmıştır. Değerli Taş Departmanı, Kairos Kuyumculuk üretim hattına çok çeşitli talep edilen değerli taşlar sağlıyor

Üretim hattı

Takı yaratmak büyüleyici, karmaşık ve haftalar hatta aylar sürebilen birkaç aşamadan oluşuyor. Takı üretmenin zaman alan süreci, birçok profesyonelin deneyim ve uzmanlık bilgisini gerektiren farklı teknikler ve teknolojiler kullanır. Üretim Departmanı, tasarım, üretim, modifikasyon, destek ve servis konularında lider çözümler sunan deneyimli bir birimdir. Deneyimli ve yetenekli ekibi, müşterilerin özel gereksinimleri karşılamalarına yardımcı olur. Üretim Departmanı, üretim Teknolojilerinden daha iyi yararlanmanın yollarını arıyor ve makinelerin geliştirilmesine yatırım yapmaya devam ediyor. Kairos'ta yetenekli kuyumcularımız tüm altın ve gümüş takı işlemelerimizi tek çatı altında gerçekleştirmektedir. Bu, maliyetlerimizi düşürmemizi sağlıyor ve müşterilerimize üstün kalite standartlarını rakipsiz fiyatlarla sunmamızı mümkün kılıyor.

KairosJewelry olarak;müşterilerimize, müşterilerimizin hayal gücüne, taslağına veya resmine dayalı mücevherlerini tasarlamaları ve yaratmaları için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. Müşterilerin aklında belirli bir tasarım varsa, biz onları çarpıcı mücevherlere dönüştürmeye hazırız. Sadece bizimle iletişime geçin ve fikirlerinizi bize bildirin.

Pazarlama Bölümü

Müşteri istek ve görüşlerine değer veriyoruz. Pazarlama departmanımız, geri bildirimlere doğru, zamanında ve içtenlikle yanıt vermeyi amaç edinerek, her bir müşterimizi memnun etmeye çalışmaktadır. Ekip üyelerimiz, topluluğumuz içinde bire bir etkileşimler geliştirir ve problem çözmeyi sever; sıcak ve cana yakındırlar.

Vizyonumuz

Kairos Takı; Sürdürülebilir ve niteliksel olan etik bir işi sürdürmektir. Şirketin vizyonu, sürekli olarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu, şirketin takı tasarladığını ve her zaman trend olan parçalar sunduğunu vurgular.

Kairos Kuyumculuk,aynı zamanda kendisini kaliteyi uygun fiyatlarla sunan uygulanabilir bir üretim tesisi olarak da projelendiriyor. Şirket, verimli, modaya uygun ve duyarlı olma fikrini somutlaştırıyor.

Kairos Jewelry, müşterilerinin bunlardan hızlı ve inandırıcı bir değer elde etmelerini sağlayan ürünler üretip tedarik ederek müşterilerinin çıkarlarını korumaya çalışır.

Misyonumuz

Şirketin misyonu, küresel müşterilere isteklerini ve işlevsel gereksinimlerini karşılayan en kaliteli mücevherleri sağlamaktır. Ayrıca, şirketin faaliyet gösterdiği ve mücevheratını sattığı hizmetini geliştirmeyi de hedeflemektedir. Kairos Kuyumculuk, işletme sahiplerini işlerini ilerletebilmeleri için Kairos Kuyumculuk ürünlerini satmalarını isteyerek hedeflemektedir.

Kalite Anlayışımız

Kairos Takı Üretimindeki her koleksiyonun bir özelliği olan kalite, koleksiyonları birbirinden ayıran ve kusursuzdan daha az olmayan mücevherleri geliştirmek için ona ilham veren temel özelliktir.

En saf ve en yüksek haliyle ustalık ruhu, Kairos Mücevheratının üretim sürecini yönlendirir. Kendi mükemmellik kodu, Kairos Kuyumculuğ'un tüm ikonik ürünlerinde ayırt edici bir özellik olan Türk Kuyumculuk Sektörünün teknik bilgisi ile bağlantılıdır.

Temel Değerlerimiz;

Kairos Kuyumculuk temel değerleri arasında "kalite, işlevsellik, sıkı çalışma ve sürdürülebilirlik" yer alır. “ Kairos Kuyumculuk, faaliyetlerinde yol gösterici ilkeler olarak bu değerleri uygular.

Bir üretim şirketi olarak KairosJewelry, pazar talepleriyle güncellenmenin önemini kabul ediyor.

Kairos Kuyumculuk A.Ş

Bekleyin - Sepetiniz Güncelleniyor...